אטרקציות באזור מלון וורט ים המלח

מלון וורט ים המלח

ים המלח מושך מיליוני נופשים מהארץ ומהעולם מסיבות רבות: חופשה בים המלח היא חוויה קסומה המאפשרת חשיפה לאחד מפלאי עולם במקום הנמוך ביותר בעולם. רוגע ושלווה נדירים בלב המדבר, בשילוב עם מי ים המלח השופעים מינרלים וסגולות מרפא, הם נוסחה מנצחת לחופשה זוגית או משפחתית.
מלון VERT ים המלח מספק את הבחירה המושלמת ביותר מבין מגוון בתי המלון בים המלח ומציע חוויית אירוח בסטנדרטים בין לאומיים. חופשה במלון VERT ים המלח מציעה עולם שלם של אפשרויות בילוי ופינוק אל מול נוף מדברי עוצר נשימה על חוף הים. לכל המחפשים בתי מלון בים המלח,  VERT ים המלח מבטיח נוחות, פינוק ואיכות ללא גבולות.

אנו מזמינים אתכם לבחור באחת מהמלצות הבילוי במלון ובאזור: מגוון רחב של מסעדות, מרכזי השופינג, מופעי בידור, סיורים ואטרקציות, וכל מה שאפשר לעשות בסביבת המלון ובאזור עין בוקק וים המלח. למידע נוסף אנא פנו לדלפק הקבלה.


 

אטרקציות בים המלח

מצדה

מצדה איננה רק גולת הכותרת של אתרי המורשת המרשימים באזור ים המלח, אלא היא נחשבת גם לאתר הארכיאולוגי המרשים ביותר בישראל, המושך אליו תיירים רבים מהארץ ומכל רחבי העולם. במצדה ישנו מרכז מבקרים מודרני בו ניתן לקבל הסברים, מפות ועלונים. כמו כן, במרכז ישנם: קיוסק, מסעדה, חנות מזכרות ושולחנות פיקניק מוצלים. האתר עצמו מסודר מאוד וכולל שירותים, מים קרים לשתיה ומקומות רבים למנוחה לאורך המסלול.

למצדה ניתן לעלות ברגל לאורך "שביל הנחש", או לנצל את הרכבל המטפס אליה ולהגיע תוך דקות ספורות וללא כל מאמץ. העלייה ברגל נמשכת כשעה ומתאימה למבוגרים ולילדים מעל גיל 5. לפני העלייה לאתר ניתן לחזות בחיזיון אורקולי מרתק הנמשך כמה דקות ומספק רקע חשוב לביקור, כאשר את הסיור ניתן לבצע באופן עצמאי או בהדרכה.

שרידי המצודה בפסגת ההר שימשו כמעון חורף מפואר של המלך הורדוס החל משנת 35 לספירה וכללו: שני ארמונות, חדרי מגורים, אולם נשפים, חדרי אחסון למזון ומערכת מים מרשימה ביותר. עם זאת, מצדה מוכרת בעיקר תודות למאבקם של קומץ קנאים יהודים, שהעדיפו להתאבד ולא להיכנע לדרישות האימפריה הרומית, כאשר במהלך השנים היא הפכה לסמל של גבורה ושל מורשת יהודית. מפסגת מצדה נשקפים נופיהם המרהיבים של מדבר יהודה ושל ים המלח.

שעות פתיחה 8:00-16:00, טלפון לפרטים: 08-6584207


קיבוץ עין גדי

בגן הבוטני בקיבוץ עין גדי ישנו אוסף גדול ומרשים של צמחים שונים שהובאו מכל קצוות העולם, והוא ללא ספק אחד מהאתרים ברשימה של אטרקציות בים המלח. הסיור בגן הבוטני בקיבוץ הוא מסע מרתק ונפלא, המספק חוויה לכל החושים. נוף המדבר שמסביב, על צבעיו החומים, צבעו הכחול של ים המלח ופינות החמד הירוקות - כולם משתלבים לחוויה אחת של גן עדן עלי אדמות.

הקרקע הפורייה והאקלים המיוחד באזור מאפשרים לצמחייה הבוטנית לשגשג ולפרוח יחסית במהירות, כאשר בגן ישנם יותר מ-1,000 סוגי צמחים ומאות קקטוסים נדירים מכל רחבי העולם: עצי רימון, משפחת הדקלים, פריחת האדניום, ההרדוף, עצי זית, עצי הצאלון, עצי תאנה, צמחים מדבריים שונים, צמחי תבלין, צמחים מאפריקה, מאוסטרליה ומיבשת אמריקה הצפונית הם חלק מהצמחים המאכלסים את הגן.

בקצהו הצפוני של הגן הבוטני נמצא "מצפה ערוגות" ממנו נשקפים נופי הסביבה: מעיין עין גדי, תל גורן העתיק, הרי מואב והשפך של נחל ערוגות. למרגלות הגן ניצב בית הכנסת העתיק של עין גדי הקדומה שהיה פעיל בתקופת התלמוד. גם בשעות הלילה ניתן לערוך סיור בינות לעצים ולצמחים וליהנות מהפריחה המרהיבה, מהריחות הנעימים ומקולות הלילה המסתוריים. בגן הבוטני בקיבוץ עין גדי ניתן לערוך גם סיור מודרך, הכולל: מצגת אורקולית, סיור עם הסברים ומפות במבואת הגן ובשביליו וביקור בחוות החיות המאוכלסת בבעלי חיים שונים.


עין בוקק

מסלול טיול-מים קלאסי לכל המשפחה במקום הכי נמוך בעולם. במרחק של 10 דקות מהמלון נכנסים לערוץ, שבמרכזו זורמים מים רדודים באמצע המדבר, בתוך קניון מוצל ומלא צמחייה. נחל עין בוקק נמצא לצד כביש 90, מול מתחם המלונות של עין בוקק, ואפשר להגיע אליו דרך ערד או מכיוון צפון ים המלח וירושלים.

את תחילת המסלול מסמן שלט חום, המפנה אל הנחל כ-500 מטר מדרום לכניסה הצפונית אל מתחם בתי המלון. חונים בחניון שמצפון או מדרום לערוץ הנחל, וגולשים בזהירות בשביל קצר ותלול אל תוך ערוץ הנחל המכוסה צמחיית עצי אשל ירוקים. כבר בתחילת המסלול, הולכים בתוך זרימה של מים רדודים וצלולים, בצל מצוקי הקניון ועצי אשל ומבוכי קנה, עד שמגיעים אל סדרה של בריכות ומפלים קטנים ומרעננים.

בבריכה הגדולה הראשונה, שמעליה יוצאות מדרגות בטון עם מעקה אל המשך הנחל, מומלץ לעצור ולהתרשם. בהמשך עוד כ-5 דקות הליכה במעלה הנחל, במסלול היבש העוקף משמאל או הרטוב בתוך הנחל, תגיעו לבריכה נוספת שמגיע אליה מפל קטן עם זרימת מים חזקה. מהבריכה העליונה, חוזרים בדרך בה הגעתם, כאשר אפשרי ללכת בתוך המים או לקצר וללכת לצד הנחל עד לחניון.

בחגים וחופשות מומלץ להגיע למסלול בשעות הבוקר המוקדמות, לפני שהמסלול הופך להיות עמוס מדי עם אורחי המלונות ומטיילים רבים שמגיעים למקום.

גן לאומי קומראן

גן לאומי קומראן מצוי ליד קיבוץ קלייה בצפון ים המלח. האתר מזוהה עם כת האיסיים ועם המגילות הגנוזות שהתגלו במערות באזור. השרידים שנחשפו מושכים אליהם תיירים ומטיילים יהודים ונוצרים גם יחד, שרואים בקומראן את אחד המקומות המעניינים להיכרות עם ההיסטוריה ואורחות החיים של ימי בית שני וראשית התפתחות הנצרות בארץ ישראל.

שעות פתיחה: 8:00-16:00, טלפון לפרטים: 02-9942235

אטרקציות בשמורת עין גדי

נחל ערוגות

נחל ערוגות הוא נחל מרשים אליו מתנקזים כל מי הגשמים המגיעים ממרכז מדבר יהודה. ראשיתם של יובלי הנחל העליונים היא ממזרח לחברון, כאשר שפכו הוא מצפון לעין גדי. נחל ערוגות נחשב לנחל גדול עם אגן ניקוז המכיל יותר מ-200 קמ"ר מים. לאורך הקילומטרים האחרונים של הנחל הוא נשפך אל קניון עצום, שעומקו מגיע ל-500 מטרים וזורמים בו מי המעיינות לאורך כל עונות השנה. מסלול הטיול לאורך הקניון הוא מרשים ביותר, ונמשך מאזור חניון השמורה, דרך "המפל הנסתר" ועד ל"בריכות העליונות". בימי הקיץ כמות המים בנחל היא יחסית קטנה, כאשר בעונת החורף, מתמלא הנחל במימי הגשמים והשיטפונות באזור.


נחל דוד

טיול-מים קלאסי בנחל דוד, הזורם כל השנה ומאפשר ליהנות מהליכה בנווה המדבר הנמצא באזור הצפוני של שמורת עין גדי. כבר בכניסה יש סיכוי שתפגשו את אחד מעדרי היעלים ושפני הסלע, המורגלים בכמויות המטיילים בשמורה, וכמעט שאינם מתרגשים מהילדים המתלהבים ומההורים המצלמים את האטרקציה המדברית המנומנמת.
עוברים את עצי השיטה ואחרי כמה מאות מטרים מגיעים אל הנחל ואל מפל קטן, ממנו יש להמשיך במעלה שביל עם מדרגות עד המערה שמעל למפל הנסתר והבריכה שתחתיו, שכיף להתרענן בה. לאחר הליכה קצרה נוספת מגיעים אל מפל שולמית, הבריכה ושערות השולמית הירוקות הגדלות על קירות המפל, שממנו נתחיל את הדרך חזרה בצד הדרומי של הנחל עד הכניסה לשמורה.


נחל דוד תחתון

המסלול הזה ידידותי במיוחד לילדים, קצר ולעניין ומתאים לכל המשפחה, במהלכו תעברו בין בריכות מים ומפלים עד מפל שלומית. בתחילת המסלול ניתן לראות ריכוז עצים האופייניים לאזור, כמו שיטה, שיזף, תפוח סדום הרעיל ועוד.


נחל דוד עליון

מסלול למיטיבי לכת המתחיל במפל דוד, מטפס במעלה המצוק למעיין שולמית ומגיע למערת דודים ומעיין עין-גדי. כל זאת עם תצפית יפה על נווה המדבר וים המלח, שלאורכו פזורים אתרים ארכיאולוגיים כמו המקדש הכלקוליתי, טחנת קמח ומתקני מים וחקלאות קדומים לחובבי הארכיאולוגיה.


מעיינות בשמורת עין גדי

בשמורת עין גדי נובעים 4 מעיינות - עין דוד, עין ערוגות, מעיין שולמית ומעיין עין גדי הנובעים במדרונות שבין הנחלים (בשנים האחרונות נשאבים חלק ממי המעיינות בשמורה למפעל מי עין גדי שצמצם משמעותית את הזרימה בנחל). מעלה הסולמות
מסלול בדרגת קושי בינונית המתחיל בצד המערבי של כביש 90 (ירושלים-אילת), קילומטרים ספורים מצפון למפעלי ים המלח, בדיוק מול קבוצת מבני מגורים נטושים וישנים. בתחילת המסלול עולים במדרגות (לא מעט מדרגות...) על הר סדום. לאחר מכן אפשר להמשיך צפונה על ההר, לתצפית מדהימה על איזור ים המלח וירדן.
טלפון לשמורת עין גדי , נחל דויד: ‎08-6584285
עתיקות עין גדי ‎08-9170586
נחל ערוגות ‎08-6118860
אימייל [email protected]

הכניסה לשמורה נסגרת שעה לפני השעות הרשומות
כניסה אחרונה אפשרית לנחל ערוגות עד השעה 14:00
שעון קיץ: בימים א' - ה' ושבת: 17:00 - 08:00 בימי שישי וערבי חג 16:00 - 08:00
שעון חורף: בימים א' - ה' ושבת: 16:00 - 08:00 בימי שישי וערבי חג 15:00 - 08:00

מסעדות וקניות

טאג' מאהל

מסעדה בסגנון האירוח הבדואי, עם אוכל אוטנטי מצוין, הפכו את טאג' מאהל לאחד המקומות הפופולריים ביותר בסביבה. בטאג' מאהל אפשר לעצור כדי לחטוף משהו בדרך למלון, לשבת לארוחה משפחתית בצהריים או לבילוי רומנטי לעת ערב ואפילו אפשר להפיק אירועים מכל הסוגים בהיקף של עד 300 סועדים .
אסור לפספס: שיפודים מגוונים, סלטים בכל הצבעים ושקשוקה מרגז טובה
טאג' מאהל - עין בוקק, 053-9367990


הצ'אנס האחרון

מסעדת הצ'אנס האחרון, ממוקמת בדרך המובילה מים המלח לירושלים, קצת אחרי צומת אלמוג. פונדק הדרכים הקסום הזה נבנה בעמל רב מחומרי גלם מקומיים כמו אבן מקומית, קנים, כפות תמרים ובמובן שגם הרבה מאוד אהבה. בתפריט הבשרי של הצ'אנס האחרון תמצאו מנות כמו חומוס שווארמה, צלעות כבש וחומוס קבב, ובתפריט החלבי המוגש במקום תמצאו בין היתר לאפה טוניסאית עם טונה, פלפלים קלויים על האש וגבינה צהובה.
אסור לפספס: שקשוקת המרגז של הצ'אנס האחרון נותנת פייט לא רע לשקשוקה של טאג' מאהל וההמלצה שלנו היא לאכול בשני המקומות ולהשוות. כמו כן מגישים במקום ארוחות בוקר ואספרסו מצוין.
הצ'אנס האחרון - ורד יריחו 053-9438754


קניון Dead Sea Mall

הקניון החדש שנפתח בסוף שנת 2018 במקום הנמוך ביותר בעולם , צמוד למרכז הקניות עין תכלת במרכז רצועת בתי המלון . הקניון מציעה הנחה תמידית קניות ללא מע"מ ( 17% ) , וזה הופך אותו למוקד שופינג לוהט .
בקניון תוכלו למצוא מגוון חנויות מהרשתות הגדולות המוכרות בארץ ובעולם מעל 106 חנויות בהן : טומי הילפיגר, ארמני אקסצ'יינג', ראלף לורן, וגם מותגים מקומיים כמו פוקס, קסטרו ועוד .
הקניון, כיאה לאזור ים המלח, מציע מתחם ביוטי וטיפוח בו מוצעות כל חברות הקוסמטיקה המוכרות בעולם .
שעות פתיחה : 9.30-23.00
טלפון : 077-9985343, עין בוקק

במלון

במלון בריכה יוצאת דופן ויחידה מסוגה, ולא תוכלו לשבת מהצד לאורך זמן .
רוצים לעבור לים? אין בעיה, הוא במרחק נגיעה, וכל מה שצריך הוא לצאת מהבריכה ולהיכנס למים .
הבריכה ממוקמת מחוץ למלון, כמו גם בריכת הפעוטות, וכוללת שטחי שיזוף עם שמשיות, כיסאות נוח ומיטות חוף שממשקיפות לים. חוץ מצהלות השמחה של הילדים אין כאן דבר שיפר את השקט ואת השלווה .
כאורחי המלון תיהנו מכניסה חופשית לבריכות. בריכת השחייה אינה מחוממת ופעילה כל עונות השנה בשעות 07:00 - 17:15

כיכר סדום

המקום הכי נמוך בעולם

במרחק של 25 דקות נסיעה ממלונות ים המלח, מזמינים אתכם המושבים נאות הכיכר ועין תמר, לחוויה תיירותית מרתקת וייחודית.

האתר שוכן בלב המדבר, בשפך הנחלים צין וערבה, מול הרי אדום, באדמת מלחה ונוף חווארים שהוא מדהים ביופיו. יש כאן חקלאות מתקדמת, כאשר באביב אפשר לראות את פריחת המדבר יחד עם מלונים ואבטיחים בשדות הכיכר, בסתיו גדיד התמרים וציפורים נודדות, בחורף יש שיטפונות בנחלים ומנגד הרי אדום המושלגים.

יש באזור גם לינה כפרית, מסעדות, וגלריות לאמנות.
פתוח כל השנה, מומלץ להגיע באביב, בסתיו ובחורף.

כיצד מגיעים

מבאר שבע נוסעים בכביש מספר 25 עד צומת הערבה, ממשיכים ישר בכביש מספר 90 לעבר ים המלח, עד הכניסה למושבים נאות הכיכר ועין תמר. ממלונות ים המלח נוסעים כ- 22 קילומטרים דרומה בכביש מספר 90 לעבר צומת הערבה, עד הכניסה למושבים.

מספר טלפון: 08-9975010
מספר פקס: 08-9975010
דואר אלקטרוני:  [email protected]

חוף נווה מדבר

מה באתר

חוף ססגוני, מרבצי בוץ שחור טבעי, שירותי חוף ברמה גבוהה, חול ים זהוב ואווירה קסומה, מסעדה ממוזגת, בר אקזוטי על החוף, מאהל בדואי אותנטי וגן אירועים למסיבות ולאירועים משפחתיים, וכן משטח כדור עף חופים.

במקום ימי כיף הכוללים טיולי ג'יפים, סנפלינג, טיולי אופניים, נופש פעיל, מסיבות חוף, מופעים, אירועים, חפלה בדואית אותנטית ולינת אוהלים בהזמנה מראשהכניסה לילדים עד גיל 6 - חינם! בשל אופיו המיוחד של החוף אין מתירים הכנסת מנגלים.

שעות פתיחה : 

כל השבוע מ-8:30 עד השקיעה. פעילות לילה ואירועי חצות - בתיאום מראש.

חוף קלי"ה, צפון ים-המלח, 25 דקות נסיעה מירושלים.
טלפון: 02-9942781
פקס: 02-9942782

חוף מינרל - צפון ים המלח

מה באתר

חוף נחמד, לא הרחק ממצפה שלם, ובו בריכת גופרית חמה ובריכת מים מתוקים (שתיהן מקורות). בחוף מינרל מוצעים עיסוי שוודי, עיסוי רקמות עמוק ורפלקסולוגיה. יש לתאם מראש. במקום ישנן מדשאות וסככות צל.

שעות פתיחה  : 

כל יום 18:00-8:00 (בחורף נסגר שעה קודם).

טלפון: 02-9944888
פקס: 02-9944488

זמן מדבר

אתר קסום ששוכן במדבר יהודה, וצופה לים המלח ולהרי מואב ואדום. כאן תמצאו אוהל רחב ידיים שמיועד לאירוח של סדנאות שונות:
 • אפרת שר שלום, מורת דרך לאהבה, לשלום ולאחווה.
 • ספי הנגבי, איש מדבר, שלום וחזון.
 • זמן מדבר: השלום הפנימי והחיצוני לעולם אינם נפרדים. הייעוד של "זמן מדבר" - להורות כיצד ליצור שלום בחיינו, ועל ידי כך להרחיבו בשאר העולם. אנחנו מאמצים את המדבר, את נופיו ומרחביו, על מנת שישמש מראה לכל הדברים שבתוכנו. סדנאות שמתקיימות כאן:
 • סדנאות למנהיגות וגיבוש.
 • מודעות האדם והסובב.
 • השכנה של שלום במערכות יחסים.
 • בישול על גבי מדורה.
 • קורס בנסים

יצירה בטבע מסעות לימודיים, תכנית סיורים מיוחדת בשביל היכרות מעמיקה עם המדבר והאנשים שחיים בו.

הרצאותהמודעות והתודעה האישית, המדבר ומתיישביו.

כיצד להגיע? התקשרו אלינו, ונשמח להסביר לכם כיצד מגיעים אלינו.
מספר טלפון: 08-6340041.
דואר אלקטרוני:  [email protected]
 

החוויה הכנענית בתל ערד

אכסנייה מדברית למכלול מגוון של פעילויות ואירועים

בתל ערד נחשפה עיר כנענית בת כחמשת אלפים שנה. שוחזרה כאן מצודה גדולה מתקופת מלכי יהודה, שיש בה מקדש עתיק וייחודי. החוויה הכנענית היא מקום למכלול של פעילויות ואירועים שונים.

המבנה תוכנן בצורה ארכיטקטונית ייחודית, והבנייה נעשתה בחומרים טבעיים. כאן אפשר לערוך אירועים מגוונים לקהלי יעד שונים, ולמספר משתתפים רבאירועים פרטיים, אירועים ציבוריים, ואירועים מוסדיים.

כמו כן מתקיימות כאן סדנאות במגוון רחב של תחומים, הסעדה והלנה של קבוצות, סיורים מודרכים באתר עצמו וגם בסביבה, וליהנות מהרצאות בנושאי סביבה וטבע, מוזיקה והרקדות, פעילויות אתגר ומדבר, סדנאות בנייה בבוץ ועוד. בנוסף אפשר לבקר בחפירות ארכאולוגיות בתל ערד.

שעות פעילות

כל ימות השנה מלבד יום כיפור.

כיצד מגיעים

בכביש תל אביב באר שבע פונים מזרחה בצומת להבים, ונוסעים לעבר צומת שוקת. לאחר מכן ממשיכים לכיוון מזרח לערד בכביש 31, ובצומת תל ערד פונים צפונה, עד הגן הלאומי תל-ערד.

מספר טלפון: 08-9950190, 052-3397200
מספר פקס: 08-6512012

מרכז מבקרים AHAVA במצפה שלם

מרכז מבקרים וקניות של חברת מוצרי הקוסמטיקה

 AHAVA המיוצרים ממרכיבי ים המלחיש אפשרות לצפות אל אולם הייצור, המילוי והאריזה ולראות את תהליך הייצור בסרטון וידאו. אפשר גם לקבל הדרכה וייעוץ מדיילות יופי, בשפות שונות.

כאן נמצאת חנות המפעל של מוצריAHAVA, ותקבלו בה מחירים אטרקטיביים. אפשר לקבל כאן שילוב של עניין, יופי, ופינוק אישיהכניסה אינה כרוכה בתשלום.

כיצד מגיעים

על כביש ירושלים עין גדי, פונים בקיבוץ מצפה שלם.
מספרי טלפון: 02-9945117, 02-9945123
מספר פקס: 02-9945122

מרכז תיירות עין גדי

שפע של חוויות מדבריות, במרכז של תיירות מדברית

 • מצפה ערוגות: בית קפה מקסים שמשקיף אל קירותיו של קניון נחל ערוגות והר צרויה. כאן תמצאו את השילוב המנצח בין טבע מרהיב ביופיו, קפה ועוגות מעולות, כולל עוגת הגזר הידועה של עין גדי.
 • הגן הבוטני

  סיור מודרך בגן הבוטני המרהיב והייחודי הזה, ששוכן בלב המדבר. הגן מציע שפע של עצים וצמחים נדירים מכל העולם. הסיור משלב סיפורים מרתקים והיכרות עם הצומח בגן.
 • ספארי רכב מדברי

  טיולי שטח בעזרת משאיות שטח מדבריות 4X4 חדשות ומיוחדות, עם 45 מקומות ישיבה בכל משאית. אלה הם טיולים מגוונים ומרתקים לפינות החמד ששוכנות במדבר, עם צוות מדריכים מיומן העומד לרשותכם בכל אתר ולכל בקשה.
 • פונדק עין גדי

  מסעדה כשרה השוכנת לחוף ים המלח, מאחורי תחנת הדלק "פז עין גדי". האוכל כאן הוא ביתי, השירות עצמי והאווירה ונעימה. מכינים כאן ארוחות חמות וקרות, יש בר סלטים ומבחר מנות אחרונות, משקאות חמים וקרים, מבחר של עוגות טעימות ועוד. בסמוך למסעדה שוכן חוף ים מסודר, ללא תשלום. במקום תמצאו גם אולמות ספורט, בריכה מחוממת ואולם אירועים מפואר שמתאים גם לערבי דיסקו.
 • רוח מדברית

  הדרך לציין ולחגוג אירועים קטנים, בעיצוב ייחודי ובמגע אישי. היצע של רעיונות ומקומות ברחבי הגן הבוטני, שמעניקים לכל אירוע, תפאורה טבעית ומיוחדת.

 • ארץ עין גדי - קסם מדבריא

  מרכז של תיירות שמציע לכם מרצים מרתקים, מורי דרך בעלי ניסיון וידע, בריכת שחייה מחוממת, אולם אירועים, ואולמות ספורט. יש אפשרות לעריכת ערבי דיסקו וארוחותBBQ לתלמידים.

פתוח כל יום, בתיאום ובהזמנה מראש.
טלפון: 08-6594726, 08-6594757
פקס: 08-6520145

ספארי עין גדי

טיולי שטח מרתקים במשאיות ספארי 4X4 חדישות, עם 45 מקומות ישיבה. המשאיות הן בעלות עבירות מאוד גבוהה, כך שאתם מגיעים למקומות הכי יפים ומעניינים:
 • למדבר יהודהבעל ההיסטוריה המרתקת (הקניונים הגדולים, הורקניה, מנזר מרסבא, בורות המים(.
 • לפרוזדור ירושליםטיול שכולל את סיפורי מלחמת השחרור.
 • לנגבעל האתרים המרתקים שיש בו (דרך הבשמים, הר כרכום, קניון ורדית).
 • לגולן הגבוהאזור רמת הגולן.
 • לירדןבמסלולים מיוחדים, ולטיולים קסומים בזמן החשיכה.

הטיולים הם לפרק זמן של חצי יום עד שבעה ימים, כולל מגוון רחב של אפשרויות לינה וכלכלה.

כיצד מגיעים? על כביש ירושלים מצדה (כביש מספר 90), כ- 5 קילומטרים מדרום לקיבוץ עין גדי. אוטובוסים יוצאים מבאר שבע, מירושלים ומתל אביב. זמן נסיעה מירושלים כשעה, זמן נסיעה מתל אביב כשעתיים.

מספרי טלפון: 08-6594726, 08-6594757
מספר פקס: 08-6520145

פאטה מורגנה

מרכז לאירוח מדברי ותיירות חקלאית. במקום מסעדה המבוססת על גידולי האיזור: ארוחות בוקר, ארוחות צמחוניות וארוחות "דגי ים המלח"; קטיף עצמי של עגבניות שרי, לינה באוהלים מדבריים, סיורי ג'יפים, סדנאות ואירועים עד 400 איש. במקום שירותים ומקלחות עם גישה לנכים.

שעות פתיחה : כל יום מ-17:00-9:00. שעות מאוחרות יותר - בתיאום מראש.

שדות מושב נאות הכיכר, כביש מס' 90, עשרים ק"מ דרומה ממלונות ים המלח, לפני צומת הערבה.

טלפון: 08-6571155, 052-3445747, 052-3445746
פקס: 08-6554984 

קומראן

סמוך למקום שבו נתגלו המגילות הגנוזות, תמצאו מרכז ארצי למוצרי קוסמטיקה וטיפוח על בסיס מינרלים מים-המלח, חנות לתכשיטים אותנטיים, ספרים ומזכרות.

במקום מסעדה בשירות עצמי המגישה אוכל ביתי בסגנון ים-תיכוני. המסעדה ממוזגת ובה כ-350 מקומות ישיבה, ועוד כ-100 מקומות במרפסת המשמשת גם לאירועים. מן המסעדה נשקף נוף מרהיב של ים המלח והרי מואב. יש אפשרות לשלב ארוחה ורחצה בחוף ים המלח.

מנות מומלצות אוכל ביתי עממי, בר סלטים עשיר, שווארמה ופלאפל.
לסועדים במסעדה20% הנחה מיוחדת לכניסה לאתר קומראן.

שעות פתיחה : שעות 18:00-8:00
הוראות הגעה : מירושלים - בכביש מס' 1 עד צומת תחנת הדלק "לידו", ומשם כ-5 ק"מ דרומה, בכביש 90, עד צומת קיבוץ קלי"ה.

טלפון: 02-99363301/2, 02-9943317
פקס: 02-9942533
דוא"ל[email protected]

קרקל סיורי מדבר

מפיקי אירועים בתחום הטיולים: ארגון וביצוע של ימי טיול מורכבים ברמת תזמון מדויקת; הפקת אירועי לילה, כולל תאורה, אמנים, קייטרינג ברמה גבוהה ופירוטכניקה. קרקל סיורי מדבר מתמחה בהפקה של אירועים ו"פנטזיות שטח" עתירי אלמנטים, במקומות מיוחדים בלב המדבר. הטיולים והאירועים כוללים טבע, מוזיקה ופינוקים.

טיולי ג'יפים ליחידים ולמשפחות מדי יום ביומו - יוצאים ממלונות עין-בוקק ים המלח למסלולים בני שעתיים עד יום שלם, בג'יפים פתוחים או ממוזגים. הדרכה בעברית ובאנגלית.

שירותים נלווים:
 • סנפלינג
 • טיולי ג'יפים
 • הדרכה/סיורים
 • ברביקיו
 • ארוחות שטח
 • אטרקציות
 • אומגה
 • תאורה ופירוטכניקה

שעות פתיחה : כל השנה, למעט יום הזיכרון לחללי צה"ל ויום הכיפורים. בתיאום טלפוני, יאספו אתכם הג'יפים של קרקל מכל מקום שיוחלט עליו.
ליחידים ולקבוצות - יציאות קבועות מבתי מלון בים המלח. לטיולים ברחבי הארץ יש להתקשר למשרד.

הערות: לחברת קרקל רישיונות מיוחדים ממשרד התחבורה לסיורים ב"רכב מדברי". לקרקל כל הביטוחים הנחוצים, לרבות ביטוח הסעת נוסעים בשכר וביטוח צד ג'. הג'יפים של קרקל הם ברובם מסוג "לנדרובר" ו"סופה" מדגמים חדשים.

טלפון: 08-6520444
פקס: 08-6520445

הטבות בלעדיות למזמינים באתר

5% הנחה קבועה להזמנה מהאתר
5% הנחה קבועה להזמנה מהאתר
הבטחה למחיר הזול ביותר
הבטחה למחיר הזול ביותר
 הזמינו עכשיו - שלמו בהגעה למלון
הזמינו עכשיו - שלמו בהגעה למלון
הרשמה לדיוור בוצעה בהצלחה
שוברי מתנה
וימי כיף
 
 
הזמנת ספא
אונליין