הופעות חיות


קחו לכם רגע להתמסר לקצב ולהרגיש את החשמל באויר . VERT וולנס פסטיבל מגיש לכם הופעות חיות לוהטות ומופע סטנדאפ של טובי האומנים בישראל בכל ימי הפסטיבל . 
כחלק מהחוויה הרב חושית אין דרך מושלמת יותר מלחגוג את האדם והטבע בהופעה חיה אל מול תפאורה מיוחדת של הים התיכון והשקיעות המופלאות. לאורך כל ימי הפסטיבל ילוו את המרחב הופעות מרכזיות וסדנאות ריקוד וצליל שיוסיפו פסקול ייחודי לחוויה הבלתי נשכחת שלכם במלון VERT לגון נתניה . 
נרקוד ונניע את הגוף למקצבים השונים שיקיפו אותנו ונתחבר באמצעותם לחוויה מקודשת של אחווה ויחד.
הכניסה למשתתפי הפסטיבל חופשית ומבורכת לכל הופעה. בואו!

מארינה מקסימיליאן

מארינה מקסימיליאן 

במופע להקה בלתי נשכח ומהפנט עם מיטב הרפרטואר שלה מכל התקופות –
עמוק בטל, 1990, Hurricane, Tango, Glow nowוהשירים החדשים שנכנסו ללב - בוער בי השינוי, ביחד, אמא... כיאה לפרפורמרית הטובה בארץ, מדובר באחד המופעים המבוקשים בישראל.
 
נלי תגר

נלי תגר

אחרי הצלחות ענק בקולנוע ובטלוויזיה, נלי תגר מגיעה לבמות הסטנד אפ משוחררת ופותחת בפול גז על הכל: על בעלה, אמא שלה, עיתון "הארץ" וגם על הכבל התת ימי. בלי דמויות ובלי צנזורה, נטו קסם אישי!

 
עלמה זוהר

עלמה זוהר - המופע האקוסטי

מיטב השירים האהובים מכל האלבומים.  עלמה זֹהר, עם ההגשה הנפלאה, והקול הייחודי שהפך אותה לאחת היוצרות הבולטות בשנים האחרונות, במופע חזק שנכנס ללב.
עלמה זהר, זמרת ויוצרת ייחודית בנוף הישראלי, מביאה איתה מגוון של השפעות מוזיקליות (רוק, פולק, רגאיי, מוזיקת עולם ועוד). עולם הכתיבה המגוון שלה, משלב בין פשטות של דיבור יומיומי לשירה, בין קודש לחול. 
 
דן אסקיו

אני מזמין אתכם להתחבר למוזיקה, לתת לה להכנס ולהשפיע. להיות בנוכחות ולהבין מה אתם מרגישים ולבטא את הרגש בריקוד. להתמסר ולהצטרף למסע אל תוך הלילה.
דן אסקיו, בשנים האחרונות יוצר ומפיק מוסיקה אלקטרונית קצבית, אינסטרומנטלית ופסיכדלית ומנגן במרחבים שונים.
 
נועה אמירן

מזמינה אתכם להתמסר לצלילים, להשתחרר ולהרגיש את הקצב בכל תא ותא בגוף, לאפשר למוסיקה להניע אתכם מבלי לחשוב, ופשוט לבוא להנות איתי.
נועה עמירן- מתקלטת במרחבים מרגשים, רוקדת בהרבה רחבות משובחות, מורה ליוגה וחובבת מוסיקה מושבעת. יוצרת מרחבי תנועה לגוף ולנשמה

 
דרדר

"דרדר " הוא פרוייקט מוסיקלי המובל על ידי היוצרים ליאור גרייבסקי ובר הלוי. מטרתם לקרב ולחבר את הטוב והעושר התרבותי המתנקז אל המזרח התיכון ולהציג צליל חדש ומרגש של מקאם והרמוניה, מזרח ומערב, גיטרה קלאסית מיקרוטונאלית וקלרינט טורקי. 
"דרדר" יוצרים שילוב אומנותי בין הסגנונות המוסיקליים השונים ומציגים ביצועים מעודנים, עמוקים, אינטימיים ודינאמים. 

 

שוברי מתנה וימי כיף